Kopertownice - maszyny do kopertowania listów

Czy warto zainwestować w kopertownice?

Przygotowywanie bardzo dużej ilości korespondencji wymaga zaangażowania ogromnej ilości pracy. Aby przyśpieszyć i zracjonalizować ten proces przydatna będzie maszyna do kopertowania.

Kopertownica jest szczególnie wskazana w przypadku firm, które nadal dostarczają korespondencje. Często taka praktyka związania jest z wymogami prawnymi. Poczta musi być doręczona tradycyjnie choćby w przypadku listów sądowych. Kopertownica to urządzenie, które w dużej mierze jest w stanie wykonać tę pracę za nas. Kopertownice są w pełni zautomatyzowanymi urządzeniami, które mają za zadanie złożyć papier, włożyć go do koperty, a następnie zakleić kopertę. Urządzenie to pozwala nam przede wszystkim zaoszczędzić wiele czasu. Dodatkowo jest to też oszczędność pieniędzy. Zaklejenie setek czy tysięcy kopert, to dodatkowe godziny dla pracowników, którzy mieliby się zająć tym zadaniem, za co oczywiście pobraliby dodatkowe wynagrodzenie.

Polskim dystrybutorem i sprzedawcą kopertownic jest firma Printcom Polska. Poza maszynami do kopertowania w ramach jej usług outsourcingu pocztowego wchodzi także obsługa korespondencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *