Pożyczka z lombardu

Jak pożyczyć pieniądze z lombardu?

Kredyt bankowy to najbardziej popularny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki. Są jednak osoby, którym banki odmawiają udzielenia kredytu. Ratunkiem w takiej sytuacji może być pożyczka w lombardzie.

Jak pożyczyć w lombardzie pieniądze?

Lombardy udzielają pożyczek pod zastaw dla osób prywatnych. Pożyczki pod zastaw zostaną udzielone tylko tym osobom, które posiadają jakąś cenną rzecz. Jako zastaw pod udzieloną pożyczkę lombard przyjmuje złotą biżuterię, papiery wartościowe, antyki, cenne obrazy oraz inne przedmioty, które mogą zostać sprzedane, gdy pożyczkobiorca nie spłaci zaciągniętego długu. Lombardy w większości przypadków udzielają krótkoterminowych pożyczek. Lombardy działają głównie w dużych miastach, takich jak na przykład Wrocław.

Są osoby, które nie spłacają długu zaciągniętego w lombardzie. Przedmioty będące zastawem trafiają wówczas do sprzedaży. Osoby, które szukają unikalnych, cennych przedmiotów, mogą je znaleźć w lombardzie.

Wrocławska firma Big Apple posiada na terenie stolicy Dolnego Śląska trzy lombardy, gdzie udzieli pożyczki pod zastaw po atrakcyjnej stawce. Zapoznaj się z jej ofertą, a w razie wątpliwości pracownicy lombardu z przyjemnością je rozwieją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *