Home staging - przygotowanie mieszkania pod najem

Jakie mechanizmy wykorzystuje Home staging?

Home staging, to działanie, którego celem jest przygotowanie mieszkania pod wynajem. Dzięki zastosowaniu tych mechanizmów możemy wynająć mieszkanie dużo szybciej i o dwadzieścia procent drożej.

Założenie jest takie, by home staging był działaniem nisko kosztowym. Oznacza to w praktyce, że nie przewiduje żadnych remontów. Stosuje się dużo tańsze i prostsze metody. Chodzi tutaj o posprzątanie mieszkania, pozbieranie rzeczy zbędnych, rupieci i przedmiotów o charakterze osobistym, zadbanie o ładny zapach. Uzyskanie pożądanego efektu poprzez grę przestrzenią, światłem i kolorem można osiągnąć, odpowiednio przestawiając układ mebli, zmieniając firanki, ustawiając punktowe światło. Home staging wykorzystuje też fakt, że osoba chcąca wynająć mieszkanie, najczęściej podejmuje decyzje w ciągu kilku lub kilkunastu minut. Samo działanie jest niezwykle opłacalne dla właściciela mieszkania. Zwłaszcza jeśli posiada wiele mieszkań, które szykuje pod wynajem.

PREMIUM PROPERTY jest firmą udzielającą usługę home staging-u w Poznaniu. Współpraca z tą agencją przyniesie niespodziewanie szybki efekt w postaci sprzedaży lub najmu mieszkań i większy zysk .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *