System AdBlue w samochodach

Sprzęt do AdBlue wcale nie musi być drogi

System Adblue to rozwiązanie stosowane przez osoby, którym zależy na zdrowiu ludzi oraz czystości środowiska. Jest to bowiem technologia wykorzystująca selektywną redukcję katalityczną (technologia SCR), czyli specjalny proces, w wyniku którego spaliny są oczyszczane z najbardziej szkodliwych związków chemicznych. Wbrew pozorom, zbiorniki do AdBlue i pozostała część systemu wcale nie muszą być drogie.

Problem z amoniakiem

Największym problemem praktycznym z system AdBlue jest zazwyczaj przechowywanie AdBlue. Sama dystrybucja nie jest specjalnie skomplikowana, ponieważ zwykle pistolety i pompy zazwyczaj starczają, jeśli tylko są zabezpieczone przed korozją, a to jest standard już przy sprzęcie ze średniej półki. Teraz wystarczy tylko postawić na niedrogie niekorodujące zbiorniki na AdBlue i cały system jest w zasadzie gotowy. Można oczywiście dokładać do niego kolejne elementy, ale z podstaw to wszystko.

Storage Partners to firma produkująca pompy i kontenery do AdBlue. Wszystkie tworzone przez nią urządzenia i zbiorniki AdBlue spełniają wszelkie normy do przechowywania oraz dystrybucji tego środka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *