System AdBlue w samochodach

Sprzęt do AdBlue wcale nie musi być drogi

Sprzęt do AdBlue wcale nie musi być drogi
5 (100%) 1 vote[s]

System Adblue to rozwiązanie stosowane przez osoby, którym zależy na zdrowiu ludzi oraz czystości środowiska. Jest to bowiem technologia wykorzystująca selektywną redukcję katalityczną (technologia SCR), czyli specjalny proces, w wyniku którego spaliny są oczyszczane z najbardziej szkodliwych związków chemicznych. Wbrew pozorom, zbiorniki do AdBlue i pozostała część systemu wcale nie muszą być drogie.

Problem z amoniakiem

Największym problemem praktycznym z system AdBlue jest zazwyczaj przechowywanie AdBlue. Sama dystrybucja nie jest specjalnie skomplikowana, ponieważ zwykle pistolety i pompy zazwyczaj starczają, jeśli tylko są zabezpieczone przed korozją, a to jest standard już przy sprzęcie ze średniej półki. Teraz wystarczy tylko postawić na niedrogie niekorodujące zbiorniki na AdBlue i cały system jest w zasadzie gotowy. Można oczywiście dokładać do niego kolejne elementy, ale z podstaw to wszystko.

Storage Partners to firma produkująca pompy i kontenery do AdBlue. Wszystkie tworzone przez nią urządzenia i zbiorniki AdBlue spełniają wszelkie normy do przechowywania oraz dystrybucji tego środka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *