Wentylacja z rekuperacją w domu

Wentylacja z rekuperacją. Sposób na tańsze ogrzewanie

Wentylacja z rekuperacją. Sposób na tańsze ogrzewanie
5 (100%) 1 vote[s]

Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem to bardzo nowoczesne rozwiązanie, do którego zalet przekonuje się coraz więcej osób w naszym kraju. Jakie zalety ma wentylacja nawiewno-wywiewna?

Zalety płynące z wentylacji z rekuperacją

Montaż systemu rekuperacji jest rozwiązaniem, które w dobrze ocieplonych domach pozwoli w okresie jesienno-zimowym znacznie zmniejszyć wydatki ponoszone na ich ogrzanie. Ilość ciepła, którą można odzyskać montując wentylację mechaniczną z rekuperatorem jest trudna do oszacowania. Minimalnie na pewno uda się odzyskać aż 30% ciepła.

Dodatkowe zalety

Tańsze ogrzewanie domu zimą to tylko jedna z zalet wentylacji z rekuperacją. System ten doskonale oczyszcza świeże powietrze, które napływa z zewnątrz. Jest ono oczyszczone z kurzu, alergenów i pyłów. System wentylacji mechanicznej jest korzystny dla wszystkich, ale szczególnie wysoko zalety tego rozwiązania oceniają osoby, które są alergikami.

Systemy wentylacji z rekuperacją instaluje przedsiębiorstwo Electro Clim w Szczecinie. Strona internetowa z ofertą https://electro-clim.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *