Polimocznik do ochrony pojazdów

Zabezpieczanie powierzchni polimocznikiem

Zabezpieczanie powierzchni polimocznikiem
5 (100%) 1 vote[s]

Coraz popularniejsze technologie wykorzystujące polimocznik do wytwarzania natryskowych powłok ochronnych cały czas jeszcze są w naszym kraju wykorzystywane dużo rzadziej, niż ma to miejsce w innych krajach rozwiniętych. Związane jest to przede wszystkim z brakiem wiedzy o właściwościach tych substancji.

Polimery w praktyce

Natryskowe powłoki ochronne Raptor są proste do naniesienia i bardzo skuteczne, ponieważ mówimy tutaj o polimerach nakładanych w formie płynnej. Po wyschnięciu tworzą na zabezpieczanej powierzchni jednolitą strukturę uretanową, która nie jest ani siateczką, ani łatą, ani żadnego rodzaju elementem przyległym do elementu chronionego. Jest to w sensie dosłownym powłoka, która nie dopuszcza powietrza, dzięki czemu chroni przed korozją. Przez taką powłokę nie przedostaje się nic, nawet woda i powietrze, a promieniowanie ultrafioletowe ma znikomy wpływ na nią. Wysoka twardość powłoki chroni ponadto przed zarysowaniem.

Ten wyjątkowy środek o nazwie Raptor można kupić w sklepie Raptor Polska. Dostępny jest w zestawie w raz lakierami do barwienia lub osobno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *