Szkolenie prezentacje

Zwięzłe prezentacje ułatwiają przekazywanie treści

Zwięzłe prezentacje ułatwiają przekazywanie treści
5 (100%) 1 vote[s]

Najczęstszym błędem, jaki stara się usunąć szkolenie z programu PowerPoint z projektów kursantów jest zbędna rozwlekłość prezentacji.

Krótko i na temat

PowerPoint to program, który w swoim założeniu ułatwia przechodzenie do konkretnych czynników i pozwala w sposób zwięzły, z graficznymi pomocami, na zaprezentowanie dłuższej myśli w krótszej formie. Niestety, wiele osób wychodzi z założenia, że na slajdzie ma być wszystko, po czym prezentacja przybiera formę odczytu. Skuteczne szkolenie z tworzenia prezentacji, to takie które jest ciekawym i wyrazistym przekazem dla odbiorcy. Zaprezentowane na slajdach informacje powinny być przedstawione jako punkty wyjścia do właściwej prezentacji, czyli wypowiedzi osoby prezentującej. W czasie szkolenia można poznać narzędzia służące do tworzenia prezentacji w oparciu o grafiki, diagramy, schematy i wykresy, które będą służyły do ułatwienia zrozumienia przekazywanych treści, a nie będą po prostu tymi treściami.

Studio Prezentacji jest firmą, która specjalizuje się w tworzeniu prezentacji w PowerPoint. Ponadto w jej ofercie znajdują się szkolenia z obsługi tego programu do skierowane pod kątem kreowania pokazów multimedialnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *